זה לא פוטושופ: אמא שיתפה תמונה של בתה שקועה בבטון - אך האם תגלו מה באמת קורה שם?

מיליונים כבר שברו את הראש על התמונה המתעתעת הזאת: האם הילדה שבתמונה שקועה בתוך בטון או שיש סיבה אחרת למראה המוזר הזה? נסו לפענח בעצמכם

20/05/2021

אם הצליחה לרתק מיליונים למסך לאחר ששיתפה תמונה מאוד מבלבלת של בתה הנראית כאילו היא שקועה בתוך בטון. אחרים בטוחים שלילדה הזאת אין חלק גוף תחתון ורק מעטים הצליחו לפענח מה באמת קורה שם.

בתמונה שצברה מיליוני צפיות ויותר מ-70 אלף לייקים ברדיט, נראית ילדה לבושה ורוד משחקת בצעצוע, כשמחצית מגופה לא נראה בתמונה. האם כתבה בכותרת של התמונה: "זו הבת שלי, איפה כל מה שנשאר ממנה?". צופים נשבעו שבחנו את התמונה ארוכות בניסיון לפענח אותה ללא הצלחה. האם אתם תצליחו להבין מה באמת קורה בה?

עוד בוואלה!

"אתם חיים בשקר": הסרטון שחושף כיצד המוח שלנו מתעלם מהמציאות

לכתבה המלאה

נסו להסביר את זה:

אשליה אופטית של ילדה בתוך בטון(צילום: צילום מסך, Reddit)

מה קורה פה באמת?

כפי שציינו, רבים לא הצליחו לפענח את הנעשה בתמונה. "מדהים! גם אחרי שקראתי בתגובות מה באמת קורה שם, אני עדיין לא מצליח לראות את זה בעצמי", כתב אחד ואחר הוסיף: "אני לא מצליח לראות את זה, מצטער. אני מבין את ההסבר אבל המוח שלי מסרב לקלוט את זה". האם אתם הצלחתם לראות?

ההסבר הוא כזה: הילדה החמודה נמצאת למעשה מאחורי קיר גן מורם. היא עומדת או יושבת על שביל נמוך יותר הבנוי מחומר הדומה במראה שלו לקיר. אחד כתב בקצרה: "היא מאחורי קיר. חפשו את הקיר". אחר נימק: "כל מי שמצליח לראות את זה כותב שיש שם קיר, אבל זה לא מדויק. כל השטח החזיתי מוגבה והיא עומדת מאחוריו. כל הזמן חיפשתי קיר בין הדשא לילדה וזה הטריף לי את המוח".

שימו לב לקו ההפרדה ואולי תצליחו לקלוט את זה:

אשליה אופטית של ילדה בתוך בטון(צילום: צילום מסך, Reddit)

האם הצלחתם לראות את זה?

כן, בלי לקרוא את התגובות
לא, הייתי צריך להיעזר בתגובות
לא, גם אחרי שקראתי - אני עדיין לא רואה את זה
2800 משתתפים
  • אשליה אופטית

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully