"רק 1% מהנשאלים מצליח למצוא את כל הארנבים בתמונה הזאת" - ואתם?

חובב האשליות האופטיות HecticNick אתגר את העוקבים שלו בטיקטוק לנחש את המספר המדוייק של הארנבים שבתמונה. האם תצליחו למצוא את כולם? אחרי שתנסו לספור נגלה לכם את המקור הקריפי והמטריד של התמונה

11/06/2021

כוכב טיקטוק שנוהג לאתגר את הצופים שלו בחידות ואשליות אופטיות שונות, העמיד בפני גולשיו אתגר חדש: לקלוע למספר הארנבים הלבנים המופיעים בתמונה. לכאורה מדובר במשימה פשוטה: לספור את הארנבים, אולם כולם לבנים ונמצאים על רקע מושלג ושמיים לבנבנים. הוא טוען כי "רק אחוז אחד מהאנשים מצליח למצוא את כל הארנבים בתמונה הזו" והוסיף: "זה לא קל".

משתמש הטיקטוק HecticNick שיתף תמונה של ארנבים המתאספים סביב מסילת רכבת ביום מושלג. חמישה ארנבים חמודים נראים שם בבירור - אך היוצר מבטיח שיש שם הרבה יותר. כמה אתם רואים?

עוד בוואלה!

רק גאונים יצליחו לפתור את 3 החידות המתמטיות הבאות. אתם כאלה?

לכתבה המלאה

כמה ארנבים מסתתרים בתמונה?

כמה ארנבים מסתתרים בתמונה?. @hecticnick/TikTok, צילום מסך
כמה ארנבים מסתתרים בתמונה?(צילום: צילום מסך, @hecticnick/TikTok)
@hecticnick

How many really are there? ?

♬ Punk Monk - Playboi Carti

כמעט 10 אלף תגובות נרשמו לסרטון כשרבים שברו את הראש באשר למספר הארנבים הנכון בתמונה. "הפתרון הוא אינסוף. השלג לבן והארנבים בתמונה לבנים. אין סוף לכמות הארנבים שיכולים להופיע בתמונה. לכן אני בוחר באינסוף", כתב אחד ואחר הוסיף: "הכי הרבה שהצלחתי לזהות זה 19".

תמונה חדה יותר: אולי הפעם תצליחו לספור את כולם?

תמונת הארנבים(צילום: צילום מסך, THORPE PARK Resort Official)

לצערנו HecticNick לא חשף את פתרון התשובה אך השיב לאחד המגיבים שהמספר 21 היה הקרוב ביותר. אנחנו מקווים שבקרוב הוא יחשוף את התשובה כי אנחנו די נטרפים פה על דעתנו. דעתנו כבר נטרפה כשגילינו מה מקור התמונה הזאת. מתברר שהיא נלקחה מסרטון קריפי למדי שנאסר לשידור.

לפני שנחשוף בפניכם את מקור התמונה המפתיע (והמטריד), קבלו עוד כמה מהאשליות האופטיות והחידות המטורפות שלו וגללו לסוף כדי לגלות את התשובה:

רואים פה את החתול המסתתר?

ואת הדוב?

@hecticnick

Send this to a friend if you find him!

♬ Punk Monk - Playboi Carti

וכמה פעמים מופיעה הספרה 4 בתמונה?

אז מהיכן הגיעה התמונה?

מסתבר שתמונת הארנבים המסתורית הגיעה מפרסומת לפארק השעשועים הבריטי Thorpe Park שיצאה ב-2016 ונאסרה לשידור. אחרי שצפינו בה אנו לגמרי יכולים להבין מדוע. הסרטון נפתח בארנבים החמודים נהנים להם בשלג הקר, כשלפתע צץ משהו מפתיע ודי קריפי על המסך. זהירות, הסרטון צפוי להפיל לכם את הלב למכנסיים ולא מומלץ לצפייה לילדים:

זהירות, מה שקורה בשניה 19 יפיל לכם ת'לב:

מתברר שמה שחשבנו שהיא אשליה מאתגרת בטיקטוק מגיעה מפרסומת אימתנית לנסיעה ברכבת שדים שלפי התגובות לסרטון הותירה כמה ילדים בוכים. "יופי, הילד בן ה-4 שלי מתייפח עליי ללא שליטה כי הפלתם לו ת'לב. תודה רבה באמת ותודה לגוגל שהמליץ על הסרטון הזה כשחיפשנו אחר תמונות של ארנבות", כתב אחר בתגובה ואחר הוסיף: "זה הפחיד אותי למוות, אבל יש שם 20 ארנבים. בוודאות".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully