פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מטריף את כולם: האם תצליחו למצוא היכן מסתתרים הדג והביצה?

   האמן ההונגרי גרגלי דודס שהפך לדבר הכי חם ברשת כשאיתגר את הגולשים למצוא דב פנדה בערימה של אנשי שלג - חוזר בחידות חדשות וקשות במיוחד ומבטיח להוציא בקרוב ספר חידות שלם

   מטריף את כולם: האם תצליחו למצוא היכן מסתתרים הדג והביצה?
   Miguel Pereira

   בסרטון – את דג השמש לא קשה למצוא

   זוכרים שכולנו שברנו את הראש פעם על איזה דוב פנדה שמסתתר בערימה של אנשי שלג? החידה הויראלית שהפכה את יוצרה, האמן ההונגרי גרגלי דודס, לקריקטוריסט הכי חם ברשת - דרשה מאיתנו לחדד את יכולת ההבחנה שלנו ולמצוא דוב פנדה חמוד בין עשרות אנשי שלג. מאז הוא שחרר לרשת חידונים דומים, חלקים מאתגרים יותר וחלקם פחות, והנה הוא חוזר לחיינו בשתי חידות סופר קשות - ומבטיח להוציא לאור ספר עם שלל חידות כאלה מאוחר יותר השנה. עד אז, אתם מוזמנים לשפשף את העיניים ולצלול יחד איתנו לחידת האוקיינוס החדשה שלו.

   בתמונה הצבעונית שלפניכם מופיעים הרבה יצורים ימיים באוקיינוס - אבל רק אחד מהם הוא דג. כן, בין כל כוכבי הים, הקונכיות, האצות, הדיונונים וסוסוני הים מתחבא לו רק דג אחד שעליכם למצוא. תצליחו למצוא אותו?

   היכן מסתתר הדג?

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   צילום מסך

   עוד בנושא:

   האם נולדת להיות פושע? המבחן הזה יגלה
   האם תזהו איזה שפות אלה - רק במבט? 97% מכם לא יצליחו

   התמונה שותפה בדף הפייסבוק של דודס וזכתה במהירות למאות תגובות מעוקביו שלא הצליחו למצוא את הדג. אחד כתב: "זה היה קשה יותר מהאחרים. לקח לי יותר זמן למצוא אותו". אחר הוסיף: "מצאתי את זה... אבל זה לקח לי הרבה זמן". כמו תמיד, היו גם כמה מזליסטים שמצאו אותו די בקלות, "מצאתי אותו בשניות. היו לך קשים יותר", אמר אחד ואחר הוסיף: "מצאתי את זה מהר יותר מהקודמים שלך, או שאולי אני פשוט חד היום".

   מוכנים לגלות את התשובה?
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .
   .

   הנה הוא:

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   צילום מסך

   השתפשפתם מעט? בואו נעבור לחידה השנייה ובה עליכם למצוא ביצה שמתחבאת לה בין ארנבונים, אפרוחים, גזרים ופרחים. גם הפעם זה הולך להיות לכם לא קל בכלל, מאחר שהביצה לא ממש דומה לביצה הסטנדרטית שאנחנו מכירים. רמז: כדאי שתתרכזו יותר בצורה של הביצה מאשר בצבעה. עזרנו לכם מספיק.... צאו לדרך!

   היכן מסתתרת הביצה?

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)

   קחו את הזמן. אנחנו נחכה

   via GIPHY

   הנה היא:

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)